Informacje o wysyłce towarów

 

Towary znajdujące się na magazynie, zamówione do godziny 13.00 danego dnia są dostarczane    w kolejnym dniu roboczym za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD. Towary spoza magazynu są   z reguły dostarczane w przeciągu 7 dni roboczych. W przypadku zamówienia towarów których termin realizacji przekracza 7 dni roboczych zostaniecie Państwo poinformowanie o terminie dostawy w momencie składania zapytania/zamówienia.

Standardowa przesyłka - karton o wymiarach max. 600x600x400mm, o wadze nieprzekraczającej 31kg. - kosztuje 14.00 zł netto i jest jednakowa dla całego kraju. Przesyłka stelaży składanych - karton o wymiarach max. 800x600x400, o wadze nieprzekraczającej 31kg. - kosztuje 16,00 netto   i jest jednakowa dla całego kraju.

Do przesyłki realizowanej w formie pobraniowej doliczana jest kwota 2,50 zł netto.

Przesyłki paletowe są dostarczane najpóźniej w przeciągu 48h za pośrednictwem firmy spedycyjnej DHL lub DPD. Max. wymiar palety 1200x800x1800mm, max. waga 1000kg. Koszt palety jest uzależniony od wagi palety oraz odległości i jest podawany w momencie składania zapytania/zamowienia.

Wysyłki za granicę są ustalane indywidualnie. 

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty przesyłki są umieszczone jako odrębna pozycja na dokumencie sprzedaży (faktura Vat, paragon). Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na rozmiary oraz wagę przesyłki o czym zostaną Państwa poinformowani przez pracownika .

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony taśmą / taśmą i folią. 
Odbierając od kuriera przesyłkę prosimy sprawdzić stan kartonu i taśmy. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości (uszkodzenie kartonu, doklejona taśma DPD) należy w obecności kuriera sporządzić protokół reklamacyjny (posiada go kurier) opisujący rodzaj uszkodzeń oraz ewentualne braki.  


Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę